Show Categories

Relation Harmony, Bed Symphony هارمونی رابطه، سمفونی تختخواب

 
Location : Calgary Address : Room 140-University of Calgary 2500 University Drive Northwest Calgary, AB T2N 1N4 Canada Start Date : 25-May-2019 19:30 End Date : 25-May-2019 21:00 Ticket buy website : Click to Open Website : Click Here
 Report Content    Tell a friend
«هارمونی رابطه، سمفونی تختخواب» تازه‌ترین استتندآپ کمدی محمود فرجامی است که برای نخستین بار در تور کانادا اجرا می‌شود. این استندآپ کمدی به موضوع رابطه و نقش جنسیت در آن می‌پردازد.

محمود فرجامی نویسنده، مترجم و پژوهشگر در حوزه طنز است که به اجرای استندآپ‌کمدی با موضوعات خاص و نگاهی انتقادی نیز می‌پردازد. او پیشتر در سال ۲۰۱۷ با تور «کمدی‌کتابِ بیشعوری» به کانادا آمد و در شهرهای تورنتو، مونترآل، واترلو و ونکوور به صحنه رفت (او نویسنده و مترجم سیزده عنوان کتاب است که از میان آنها «بیشعوری» شهرت بیشتری دارد). محمود فرجامی تا کنون در نزدیک به بیست شهر از چهار قاره جهان استنداپ کمدی با موضوعات خاص به صحنه برده است. یکی از استندآپ کمدی‌های ویژه او با موضوع «رسانه» در نوروز سال ۱۳۹۷ در زمانی بیش از یک ساعت از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش شد. او که مدرک دکترای ارتباطات دارد در استنداپ‌کمدی تازه خود روابط انسانی را از منظر جنسیت و روابط جنسی و با نگاهی به یافته‌ها و نظریه‌های علمی، و البته با چاشنی طنز و شوخ‌طبعی، بررسی می‌کند.

اجرای ۲۵ می در کلگری آخرین اجرای این تور در کانادا خواهد بود که با حضور و معرفی نیلاب سرابی، نخستین استندآپ‌کمدین زن افغانستانی، در اجرای اُپنینگ، رنگ و بوی ویژه‌ای خواهد گرفت.

(شرکت در این برنامه به افراد زیر شانزده سال توصیه نمی‌شود)

Views : 40

Organizer info

Similar Items

img

ICELAND Play - Canada Tour 2017 نمایش تئاتر آیسلند

Iranian theater director will stage the play ‘Iceland’ ...

Detail
img

خواب در فنجان خالی (Sleeping in an Empty Cup)

نمایش «خواب در فنجان خالی» کار مشترک گروه تئاتر این&zw...

Detail
img

THE DOOR نمايش " در "

Company Saye theatre Author Created by the company Runtime 6...

Detail
img

Sisyphus & Death سیزیف و مرگ

نمایش سیزیف و مرگ به کارگردانی نعیم جبلی روزهای 10 - 11 - 12 می ساع...

Detail